Tarikh: 12 Mac 2010
Friday, March 19, 2010
Monday, March 8, 2010
Saturday, March 6, 2010
Kursus Kepimpinan Pelajar
Tuesday, March 2, 2010
Program Mentor Mentee
Unit Bimbingan Kaunseling telah mengadakan program Mentor - Mentee di mana setiap guru akan diberi seorang atau dua orang murid tahun 6 sebagai 'anak angkat'.
Berikut adalah nama guru dan anak angkat masing-masing.
1. En. Taufek b. Mohamed - Hasanal Balqiah b. Azman
2. Pn. Nor Aine bt. Mahyuddin - Muhammad Aidil Amin b. Munir
3. Pn. Noraini bt. Mohd Yunus - Aris a/l Juli
4. En. Sakrani b. Othman - Zuri Ikmal bin Suri
5. Pn. Norsidah bt. Misgiman - Muhammad Amirul Nazhan b. Mohd Haniff dan Nur Atikah Amirah bt. Mustaffa
6. Pn. Faezah bt. Abd. Fathah - Muhammad Hafizzudien b. Mohd Hashim
7. Pn. Husna bt. Husain - Nazia Izzati bt. Zakaria
8. Pn. Kamsiah Yaacob - Muhammad Nor Solehuddin b. Mohd Said
9. Cik Norlizawati Mat Seh - Firzanah bt. Ahmad Bohari dan Nur Syuhadah Afeera bt. Zaidi
10. En. Khairul Amir bin Ramli - Muhammad Aliff Ariff b. Mohd Rasid
11. Cik Nurul 'Ain bt. Nik Zulkifli - Nurul Saidatul Nazihah bt. Azhar
12. En. Abdullah Ismail b. Mohd Ariffin - Muhammad Yusrizal b. Norsafarin dan Siti Khadijah bt. Zeffril
13. Pn. Wan Fadzlina bt. Wan Ibrahim - Siti Reenaieza bt. Hamdan
14. Siti Rodiah Mat Husein - Anas b. Abd. Malik
15. Pn. Siti Zaleha bt. Md Isa - Amir Muntasir b. Mad Zakuan
16. En. Mohd Zuraidi b. MM Aboo Jubar - Muhammad Hafiz Danial b. Zainal Abidin
17. Pn. Azurah bt. Abdullah - Siti Nur Fatihah bt. Mustaffa
18. Pn. Norhidayah bt. Jaidon - Rosmadiza bt. Razak
19. Pn. Rofishah bt. Osman - Norsyahira bt. Abd Rani
20. Cik Nor Lela bt. Mohd Yunos - Nor Faraizzatie bt. Nurrahman
Berikut adalah nama guru dan anak angkat masing-masing.
1. En. Taufek b. Mohamed - Hasanal Balqiah b. Azman
2. Pn. Nor Aine bt. Mahyuddin - Muhammad Aidil Amin b. Munir
3. Pn. Noraini bt. Mohd Yunus - Aris a/l Juli
4. En. Sakrani b. Othman - Zuri Ikmal bin Suri
5. Pn. Norsidah bt. Misgiman - Muhammad Amirul Nazhan b. Mohd Haniff dan Nur Atikah Amirah bt. Mustaffa
6. Pn. Faezah bt. Abd. Fathah - Muhammad Hafizzudien b. Mohd Hashim
7. Pn. Husna bt. Husain - Nazia Izzati bt. Zakaria
8. Pn. Kamsiah Yaacob - Muhammad Nor Solehuddin b. Mohd Said
9. Cik Norlizawati Mat Seh - Firzanah bt. Ahmad Bohari dan Nur Syuhadah Afeera bt. Zaidi
10. En. Khairul Amir bin Ramli - Muhammad Aliff Ariff b. Mohd Rasid
11. Cik Nurul 'Ain bt. Nik Zulkifli - Nurul Saidatul Nazihah bt. Azhar
12. En. Abdullah Ismail b. Mohd Ariffin - Muhammad Yusrizal b. Norsafarin dan Siti Khadijah bt. Zeffril
13. Pn. Wan Fadzlina bt. Wan Ibrahim - Siti Reenaieza bt. Hamdan
14. Siti Rodiah Mat Husein - Anas b. Abd. Malik
15. Pn. Siti Zaleha bt. Md Isa - Amir Muntasir b. Mad Zakuan
16. En. Mohd Zuraidi b. MM Aboo Jubar - Muhammad Hafiz Danial b. Zainal Abidin
17. Pn. Azurah bt. Abdullah - Siti Nur Fatihah bt. Mustaffa
18. Pn. Norhidayah bt. Jaidon - Rosmadiza bt. Razak
19. Pn. Rofishah bt. Osman - Norsyahira bt. Abd Rani
20. Cik Nor Lela bt. Mohd Yunos - Nor Faraizzatie bt. Nurrahman
Monday, March 1, 2010
Pertandingan Merentas Desa - Mereka Yang Bertugas
Subscribe to:
Posts (Atom)
SEKOLAH KEBANGSAAN KAMPUNG KUANTAN
44300 Batang Kali, Hulu Selangor
Selangor Darul Ehsan.
Tel / Fax : 03-60571848
Email : skkgkuantan@yahoo.com
Blog S3K : http://skkgkuantan.blogspot.com/
(c) Hak Cipta 2007 Sekolah Kebangsaan Kampung Kuantan
44300 Batang Kali, Hulu Selangor
Selangor Darul Ehsan.
Tel / Fax : 03-60571848
Email : skkgkuantan@yahoo.com
Blog S3K : http://skkgkuantan.blogspot.com/
(c) Hak Cipta 2007 Sekolah Kebangsaan Kampung Kuantan